L0805B330MDWLT
KEMETKEMET
L0805B330MDWLT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L0805B330MDWLT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena INDUCTORPWR IND FOR DC/DC CONVER
Fitxak: L0805B330MDWLT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
L0805B330MDWLTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L0805B330MDWLT fabrikatzailea KEMET
deskribapena INDUCTORPWR IND FOR DC/DC CONVER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 181129 pcs Datuen fitxa L0805B330MDWLT.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 (2012 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
estali Unshielded Series L-DWL
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 0805 (2012 Metric)
Beste izenak 399-17732-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
induktantzia 33µH Altuera - Eserita (Max) 0.057" (1.45mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 33µH Unshielded Wirewound Inductor 0805 (2012 Metric) DC Erresistentzia (DCR) -