L0603B3R3MDWFT
KEMETKEMET
L0603B3R3MDWFT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L0603B3R3MDWFT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena INDUCTORPWR IND FOR DC/DC CONVER
Fitxak: L0603B3R3MDWFT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
L0603B3R3MDWFTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L0603B3R3MDWFT fabrikatzailea KEMET
deskribapena INDUCTORPWR IND FOR DC/DC CONVER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 728706 pcs Datuen fitxa L0603B3R3MDWFT.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 (1608 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
estali Unshielded Series L-DWF
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0603 (1608 Metric)
Beste izenak 399-17736-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
induktantzia 3.3µH Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 0603 (1608 Metric) DC Erresistentzia (DCR) -