KJN222MS51FAAAA
KEMETKEMET
KJN222MS51FAAAA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJN222MS51FAAAA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena KJN SFTY X1-440 Y1-400 CERAMIC S
Fitxak: 1.KJN222MS51FAAAA.pdf2.KJN222MS51FAAAA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
KJN222MS51FAAAAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJN222MS51FAAAA fabrikatzailea KEMET
deskribapena KJN SFTY X1-440 Y1-400 CERAMIC S Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 113815 pcs Datuen fitxa 1.KJN222MS51FAAAA.pdf2.KJN222MS51FAAAA.pdf
Tentsioaren balioa 440VAC tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea Y5U (E)
Tamaina / dimentsioa 0.512" Dia (13.00mm) Series KJN
balorazio X1, Y1 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 399-17520
JN222MS51FAAAAKPLP
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.669" (17.00mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2200pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc
kapazitantzia 2200pF eskaerak Safety