FLLE2250APXI1
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FLLE2250APXI1
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena LINE FILTER 1.2KVDC 250A CHASSIS
Fitxak: FLLE2250APXI1.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 196 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 196 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
FLLE2250APXI1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FLLE2250APXI1 fabrikatzailea KEMET
deskribapena LINE FILTER 1.2KVDC 250A CHASSIS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 196 pcs Datuen fitxa FLLE2250APXI1.pdf
Tentsio-berreskuratutako DC 1200V (1.2kV) Tentsio-kalifikatutako AC -
Amaiera estiloa Terminal Post Series FLLE2
Beste izenak 399-16600
LLE2250APXI1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant induktantzia -
Maiztasuna - Eragiketa - Iragazki mota DC
Oraingo 250A konfigurazioa Single Stage