FLLDU040A225I0
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FLLDU040A225I0
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena LINE FILTER 440VDC 250VAC CHAS
Fitxak: FLLDU040A225I0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
FLLDU040A225I0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FLLDU040A225I0 fabrikatzailea KEMET
deskribapena LINE FILTER 440VDC 250VAC CHAS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1012 pcs Datuen fitxa FLLDU040A225I0.pdf
Tentsio-berreskuratutako DC 440V Tentsio-kalifikatutako AC 250V
Amaiera estiloa Threaded Post (M6) Series F.LL.DU
Beste izenak 399-16607
LLDU040A225I0
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant induktantzia -
Maiztasuna - Eragiketa 50/60Hz Iragazki mota Single Phase
Oraingo 40A konfigurazioa Single Stage