FLLD3800APXI1
KEMETKEMET
FLLD3800APXI1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FLLD3800APXI1
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena LINE FILTER 520VAC 800A CHASS
Fitxak: FLLD3800APXI1.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 119 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 119 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
FLLD3800APXI1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FLLD3800APXI1 fabrikatzailea KEMET
deskribapena LINE FILTER 520VAC 800A CHASS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 119 pcs Datuen fitxa FLLD3800APXI1.pdf
Tentsio-berreskuratutako DC - Tentsio-kalifikatutako AC 520V
Amaiera estiloa Quick Connect Series FLLD3
Beste izenak LLD3800APXI1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant induktantzia -
Maiztasuna - Eragiketa 50/60Hz Iragazki mota Three Phase (Delta)
Oraingo 800A konfigurazioa -