F863BW474K310Z
KEMETKEMET
F863BW474K310Z Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F863BW474K310Z
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.47UF 10% 310VAC RAD
Fitxak: F863BW474K310Z.pdf
  • Mezua
F863BW474K310Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F863BW474K310Z fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 0.47UF 10% 310VAC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 131086 pcs Datuen fitxa F863BW474K310Z.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 310V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.433" W (18.00mm x 11.00mm) Series F863
balorazio AEC-Q200, X2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-14806
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.752" (19.10mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 0.47µF Film Capacitor 310V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 0.47µF eskaerak Automotive; EMI, RFI Suppression