F863BC104K310ALW0L
KEMETKEMET
F863BC104K310ALW0L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F863BC104K310ALW0L
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.1UF 10% 310VAC RADIAL
Fitxak: F863BC104K310ALW0L.pdf
  • Mezua
F863BC104K310ALW0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F863BC104K310ALW0L fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 0.1UF 10% 310VAC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 190058 pcs Datuen fitxa F863BC104K310ALW0L.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 310V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Series F863
balorazio AEC-Q200, X2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-14825
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.437" (11.10mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 0.1µF Film Capacitor 310V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 0.1µF eskaerak Automotive; EMI, RFI Suppression