F862BS394K310ALR0L
KEMETKEMET
F862BS394K310ALR0L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F862BS394K310ALR0L
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.39UF 10% 630VDC RAD
Fitxak: F862BS394K310ALR0L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
F862BS394K310ALR0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F862BS394K310ALR0L fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 0.39UF 10% 630VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 96983 pcs Datuen fitxa F862BS394K310ALR0L.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC 310V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.394" W (18.00mm x 10.00mm) Series F862
balorazio X2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-11694
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.630" (16.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.39µF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.39µF