F840FV335M275C
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F840FV335M275C
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 3.3UF 20% 760VDC RADIAL
Fitxak: F840FV335M275C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
432 pcs
  • Mezua
F840FV335M275Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F840FV335M275C fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 3.3UF 20% 760VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36295 pcs Datuen fitxa F840FV335M275C.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 760V Tentsioaren balorazioa - AC 275V
tolerantzia ±20% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.240" L x 1.181" W (31.50mm x 30.00mm) Series -
balorazio X2 Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.083" (27.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.827" (21.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 3.3µF Film Capacitor 275V 760V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 3.3µF