F161WP105K050V
KEMETKEMET
F161WP105K050V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F161WP105K050V
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1UF 10% 50VDC SMD
Fitxak: F161WP105K050V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
1600 pcs
2400 pcs
  • Mezua
F161WP105K050Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F161WP105K050V fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 1UF 10% 50VDC SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 53173 pcs Datuen fitxa F161WP105K050V.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC 30V
tolerantzia ±10% Bukaera Solder Pads
Tamaina / dimentsioa 0.402" L x 0.358" W (10.20mm x 9.10mm) Series F161
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Nonstandard Beste izenak 399-12946-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.224" (5.70mm)
Deskribapen zehatza 1µF Film Capacitor 30V 50V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Nonstandard kapazitantzia 1µF