EXV477M016A9PAA
KEMETKEMET
EXV477M016A9PAA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXV477M016A9PAA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD
Fitxak: EXV477M016A9PAA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
EXV477M016A9PAAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXV477M016A9PAA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 423169 pcs Datuen fitxa EXV477M016A9PAA.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series EXV Ripple Current @ maiztasuna baxua 595mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 850mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak XV477M016A9PAAKPLP
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 120 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 470µF eskaerak General Purpose