EXV336M035S9GAA
KEMETKEMET
EXV336M035S9GAA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXV336M035S9GAA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
Fitxak: EXV336M035S9GAA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
EXV336M035S9GAAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXV336M035S9GAA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1265689 pcs Datuen fitxa EXV336M035S9GAA.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series EXV Ripple Current @ maiztasuna baxua 168mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 240mA @ 100kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 520 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.222" (5.65mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 33µF