EXV336M010A9DAA
KEMETKEMET
EXV336M010A9DAA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXV336M010A9DAA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
Fitxak: EXV336M010A9DAA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
EXV336M010A9DAAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXV336M010A9DAA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1031099 pcs Datuen fitxa EXV336M010A9DAA.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series EXV Ripple Current @ maiztasuna baxua 112mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 160mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak XV336M010A9DAAKPLP
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 1 Ohms Altuera - Eserita (Max) 0.222" (5.65mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 33µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 33µF eskaerak General Purpose