EXV227M010S9MAA
KEMETKEMET
EXV227M010S9MAA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXV227M010S9MAA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 10V SMD
Fitxak: EXV227M010S9MAA.pdf
  • Mezua
EXV227M010S9MAAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXV227M010S9MAA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 10V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 544093 pcs Datuen fitxa EXV227M010S9MAA.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series EXV Ripple Current @ maiztasuna baxua 420mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 600mA @ 100kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 160 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 220µF