ESY476M025AC3EA
KEMETKEMET
ESY476M025AC3EA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ESY476M025AC3EA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: ESY476M025AC3EA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
ESY476M025AC3EAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ESY476M025AC3EA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1518855 pcs Datuen fitxa ESY476M025AC3EA.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series ESY Ripple Current @ maiztasuna baxua 175mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 250mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 399-6663-3
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 300 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 300 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 300 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 47µF eskaerak General Purpose