ESL476M100AH9AA
KEMETKEMET
ESL476M100AH9AA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ESL476M100AH9AA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 100V THRU HOLE
Fitxak: ESL476M100AH9AA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ESL476M100AH9AAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ESL476M100AH9AA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 100V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 179889 pcs Datuen fitxa ESL476M100AH9AA.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series ESL Ripple Current @ maiztasuna baxua 255mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 510mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 399-15746
SL476M100AH9AAKPLP
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 47µF