ESH475M450AH2AA
KEMETKEMET
ESH475M450AH2AA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ESH475M450AH2AA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 450V RADIAL
Fitxak: ESH475M450AH2AA.pdf
  • Mezua
ESH475M450AH2AAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ESH475M450AH2AA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 450V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 159683 pcs Datuen fitxa ESH475M450AH2AA.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series ESH balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 399-6585
SH475M450AH2AAKPLP
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 4.7µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 4.7µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ESH475M400AH2AA
ESH475M400AH2AA
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
Stockean: 170854 pcs
Deskarga: ESH475M400AH2AA.pdf
RFQ
ESH3DHE3/9AT
ESH3DHE3/9AT
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: DIODE GEN PURP 200V 3A DO214AB
Stockean: 3118 pcs
Deskarga: ESH3DHE3/9AT.pdf
RFQ
ESH3DHE3_A/H
ESH3DHE3_A/H
Deskarga: ESH3DHE3_A/H.pdf
ESH476M025AC3AA
ESH476M025AC3AA
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Deskarga: ESH476M025AC3AA.pdf
ESH3DHE3/57T
ESH3DHE3/57T
Deskarga: ESH3DHE3/57T.pdf
ESH3DHE3_A/I
ESH3DHE3_A/I