ESH107M035AE3AA
KEMETKEMET
ESH107M035AE3AA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ESH107M035AE3AA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: ESH107M035AE3AA.pdf
  • Mezua
ESH107M035AE3AAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ESH107M035AE3AA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 326758 pcs Datuen fitxa ESH107M035AE3AA.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.236" Dia (6.00mm)
Series ESH Ripple Current @ maiztasuna baxua 170mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 255mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 399-6547
SH107M035AE3AAKPLP
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 100µF