ESE475M400AH9AA
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ESE475M400AH9AA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 400V THRUHOLE
Fitxak: 1.ESE475M400AH9AA.pdf2.ESE475M400AH9AA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ESE475M400AH9AAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ESE475M400AH9AA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 400V THRUHOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 172946 pcs Datuen fitxa 1.ESE475M400AH9AA.pdf2.ESE475M400AH9AA.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series ESE Ripple Current @ maiztasuna baxua 49mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 73.5mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 399-18267
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 4.7µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 4.7µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ESERV-12T-ST
ESERV-12T-ST
fabrikatzaileak: Red Lion Controls
deskribapena: ETHERNET TO SER RS-232/422/485
Stockean: 6642 pcs
Deskarga: ESERV-12T-ST.pdf
RFQ
ESE-58R61B
ESE-58R61B
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: SWITCH DETECTOR SPST-NC 10MA 5V