ELG477M450AT6AA
KEMETKEMET
ELG477M450AT6AA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELG477M450AT6AA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Fitxak: ELG477M450AT6AA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
ELG477M450AT6AAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELG477M450AT6AA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14512 pcs Datuen fitxa ELG477M450AT6AA.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series ELG Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.7A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.465A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 399-6063
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 145 mOhm @ 20kHz
Deskribapen zehatza 470µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 145 mOhm @ 20kHz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 470µF