EEV336M010S9BAA
KEMETKEMET
EEV336M010S9BAA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEV336M010S9BAA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
Fitxak: EEV336M010S9BAA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
EEV336M010S9BAAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEV336M010S9BAA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1578347 pcs Datuen fitxa EEV336M010S9BAA.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series EEV Ripple Current @ maiztasuna baxua 63mA @ 120Hz
balorazio AEC-Q200 polarizazio Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 1.93 Ohms Altuera - Eserita (Max) 0.222" (5.65mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 33µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 33µF eskaerak Automotive