EE2-4.5SNU-L
KEMETKEMET
EE2-4.5SNU-L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EE2-4.5SNU-L
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V
Fitxak: EE2-4.5SNU-L.pdf
  • Mezua
EE2-4.5SNU-Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EE2-4.5SNU-L fabrikatzailea KEMET
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 73053 pcs Datuen fitxa EE2-4.5SNU-L.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 3.38 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) -
Amaiera estiloa Gull Wing Tentsio aldatzea 250VAC, 220VDC - Max
Series EE2 Askatu ordua 1ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tape & Reel (TR)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Denbora eragilea 2ms
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Kontaktuen balorazioa (oraingo) 2A
Harremanetarako materiala Silver Alloy, Gold Alloy Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C)
Bobina tentsioa 4.5VDC Bobina mota Latching, Single Coil
Bobina erresistentzia 203 Ohms Coil Power 100 mW
Bobina korrontea 22.2mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EE2-4.5NUH-L
EE2-4.5NUH-L
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V
Stockean: 64241 pcs
Deskarga: EE2-4.5NUH-L.pdf
RFQ
EE2-4.5SNUX-L
EE2-4.5SNUX-L
fabrikatzaileak: KEMET
Stockean: 69161 pcs
Deskarga: EE2-4.5SNUX-L.pdf
RFQ
EE2-4.5SNU
EE2-4.5SNU