EE2-24SNU-L
KEMETKEMET
EE2-24SNU-L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EE2-24SNU-L
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V
Fitxak: EE2-24SNU-L.pdf
  • Mezua
EE2-24SNU-Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EE2-24SNU-L fabrikatzailea KEMET
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 45357 pcs Datuen fitxa EE2-24SNU-L.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 18 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) -
Amaiera estiloa Gull Wing Tentsio aldatzea 250VAC, 220VDC - Max
Series EE2 Askatu ordua 1ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tape & Reel (TR)
Beste izenak 399-11005-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Denbora eragilea 2ms Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 2A Harremanetarako materiala Silver Alloy, Gold Alloy
Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C) Bobina tentsioa 24VDC
Bobina mota Latching, Single Coil Bobina erresistentzia 5.76 kOhms
Coil Power 100 mW Bobina korrontea 4.2mA