EE2-12SNU-L
KEMETKEMET
EE2-12SNU-L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EE2-12SNU-L
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V
Fitxak: EE2-12SNU-L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
3000 pcs
  • Mezua
EE2-12SNU-Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EE2-12SNU-L fabrikatzailea KEMET
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 75477 pcs Datuen fitxa EE2-12SNU-L.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 9 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) -
Amaiera estiloa Gull Wing Tentsio aldatzea 250VAC, 220VDC - Max
Series EE2 Askatu ordua 1ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tape & Reel (TR)
Beste izenak 399-10999-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Denbora eragilea 2ms Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 2A Harremanetarako materiala Silver Alloy, Gold Alloy
Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C) Bobina tentsioa 12VDC
Bobina mota Latching, Single Coil Bobina erresistentzia 1.44 kOhms
Coil Power 100 mW Bobina korrontea 8.3mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EE2-12NUX-L
EE2-12NUX-L
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V
Stockean: 42093 pcs
Deskarga: EE2-12NUX-L.pdf
RFQ
EE2-12SNUX
EE2-12SNUX
fabrikatzaileak: KEMET
Stockean: 96603 pcs
Deskarga: EE2-12SNUX.pdf
RFQ
EE2-12SNU
EE2-12SNU