EDT477M010S9PAA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EDT477M010S9PAA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD
Fitxak: EDT477M010S9PAA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
EDT477M010S9PAAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EDT477M010S9PAA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 364694 pcs Datuen fitxa EDT477M010S9PAA.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series EDT Ripple Current @ maiztasuna baxua 180mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 257.143mA @ 100kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 470µF eskaerak Automotive