CWR09FH476KR
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CWR09FH476KR
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 47UF 10V 10% 7328
Fitxak: CWR09FH476KR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
CWR09FH476KRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CWR09FH476KR fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 47UF 10V 10% 7328 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 9797 pcs Datuen fitxa CWR09FH476KR.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
Series Military, MIL-PRF-55365/4, CWR09 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Nonstandard SMD Beste izenak CWR09FH476KR-MIL
Q8977528C
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea -
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.125" (3.17mm)
Ezaugarriak Military Failure Rate R (0.01%)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 900 mOhm Deskribapen zehatza 47µF Molded Tantalum Capacitors 10V Nonstandard SMD 900 mOhm
kapazitantzia 47µF