CKR11BX331KP
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CKR11BX331KP
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 330PF 100V 10% AXIAL
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
CKR11BX331KPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CKR11BX331KP fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 330PF 100V 10% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 55163 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea BX
Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.160" L (2.29mm x 4.06mm) Series Military, MIL-PRF-39014, CKR11
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak C114T331K1X5CP
CKR11BX331KP-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate P (0.1%) Deskribapen zehatza 330pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX Axial
kapazitantzia 330pF eskaerak General Purpose