CKC33C224FCGACAUTO
KEMETKEMET
CKC33C224FCGACAUTO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CKC33C224FCGACAUTO
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena KC-LINK 3640 220NF 500V C0G 1% A
Fitxak: CKC33C224FCGACAUTO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
CKC33C224FCGACAUTOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CKC33C224FCGACAUTO fabrikatzailea KEMET
deskribapena KC-LINK 3640 220NF 500V C0G 1% A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5702 pcs Datuen fitxa CKC33C224FCGACAUTO.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.106" (2.70mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.366" L x 0.402" W (9.30mm x 10.20mm) Series KC-LINK
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 3640 (9110 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.22µF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 3640 (9110 Metric) kapazitantzia 0.22µF