CDR35BX474AKWS
KEMETKEMET
CDR35BX474AKWS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDR35BX474AKWS
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.47UF 50V 10% BX 1825
Fitxak: CDR35BX474AKWS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
CDR35BX474AKWSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDR35BX474AKWS fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.47UF 50V 10% BX 1825 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 60612 pcs Datuen fitxa CDR35BX474AKWS.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.059" (1.50mm) Tenperatura koefizientea BX
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Series Military, MIL-PRF-55681, CDR35