CDR35BX104BKUP
KEMETKEMET
CDR35BX104BKUP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDR35BX104BKUP
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.1UF 100V 10% BX 1825
Fitxak: CDR35BX104BKUP.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
7500 pcs
  • Mezua
CDR35BX104BKUPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDR35BX104BKUP fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.1UF 100V 10% BX 1825 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 161397 pcs Datuen fitxa CDR35BX104BKUP.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.059" (1.50mm) Tenperatura koefizientea BX
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Series Military, MIL-PRF-55681, CDR35
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1825 (4564 Metric) Beste izenak C1825N104K1XPL
CDR35BX104BKUP-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate P (0.1%) Deskribapen zehatza 0.1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 1825 (4564 Metric)
kapazitantzia 0.1µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CDR35BX104BKUM
CDR35BX104BKUM
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0.1UF 100V 10% BX 1825
Stockean: 156492 pcs
Deskarga: CDR35BX104BKUM.pdf
RFQ
CDR35BX104BKUPAR
CDR35BX104BKUPAR
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: CAP CER 0.1UF 100V BX 1825
Stockean: 4392 pcs
Deskarga: CDR35BX104BKUPAR.pdf
RFQ
CDR35BX104BKUMAJ
CDR35BX104BKUMAJ
Deskarga: CDR35BX104BKUMAJ.pdf
CDR35BX104BKUPAB
CDR35BX104BKUPAB
Deskarga: CDR35BX104BKUPAB.pdf
CDR35BX104BKUMAR
CDR35BX104BKUMAR
Deskarga: CDR35BX104BKUMAR.pdf
CDR35BX104BKUPAT
CDR35BX104BKUPAT
Deskarga: CDR35BX104BKUPAT.pdf
CDR35BX104BKUMAT
CDR35BX104BKUMAT
Deskarga: CDR35BX104BKUMAT.pdf
CDR35BX104BKURAB
CDR35BX104BKURAB
Deskarga: CDR35BX104BKURAB.pdf
CDR35BX104BKUPAJ
CDR35BX104BKUPAJ