CDR32BP102BKWS7370
KEMETKEMET
CDR32BP102BKWS7370 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDR32BP102BKWS7370
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 100V BP 1206
Fitxak: CDR32BP102BKWS7370.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
CDR32BP102BKWS7370ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDR32BP102BKWS7370 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1000PF 100V BP 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 106676 pcs Datuen fitxa CDR32BP102BKWS7370.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea BP
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series Military, MIL-PRF-55681, CDR32
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 1001-2430-2
1001-2430-2-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate S (0.001%) Deskribapen zehatza 1000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 1000pF eskaerak General Purpose