CDR32BP102BFUS
KEMETKEMET
CDR32BP102BFUS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDR32BP102BFUS
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 100V BP 1206
Fitxak: CDR32BP102BFUS.pdf
RoHs egoera Eska ezazu inbentarioaren egiaztapena / RoHS ez betetzea
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25000 pcs
  • Mezua
CDR32BP102BFUSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDR32BP102BFUS fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1000PF 100V BP 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Eska ezazu inbentarioaren egiaztapena / RoHS ez betetzea
Kopurua eskuragarri 37856 pcs Datuen fitxa CDR32BP102BFUS.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea BP
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series Military, MIL-PRF-55681, CDR32
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Ezaugarriak - Failure Rate S (0.001%)
Deskribapen zehatza 1000pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 1000pF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CDR32BP102BFURAR
CDR32BP102BFURAR
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: CAP CER 1000PF 100V BP 1206
Stockean: 6606 pcs
Deskarga: CDR32BP102BFURAR.pdf
RFQ
CDR32BP102BFUSAP
CDR32BP102BFUSAP
Stockean: 2834 pcs
Deskarga: CDR32BP102BFUSAP.pdf
RFQ
CDR32BP102BFUSAR
CDR32BP102BFUSAR
Deskarga: CDR32BP102BFUSAR.pdf
CDR32BP102BFURAP
CDR32BP102BFURAP
Deskarga: CDR32BP102BFURAP.pdf
CDR32BP102BFURAT
CDR32BP102BFURAT
Deskarga: CDR32BP102BFURAT.pdf
CDR32BP102BFUSAB
CDR32BP102BFUSAB
Deskarga: CDR32BP102BFUSAB.pdf
CDR32BP102BFURAC
CDR32BP102BFURAC
Deskarga: CDR32BP102BFURAC.pdf
CDR32BP102BFUSAJ
CDR32BP102BFUSAJ
Deskarga: CDR32BP102BFUSAJ.pdf
CDR32BP102BFURAJ
CDR32BP102BFURAJ
Deskarga: CDR32BP102BFURAJ.pdf
CDR32BP102BFURAB
CDR32BP102BFURAB
Deskarga: CDR32BP102BFURAB.pdf
CDR32BP102BFUSAC
CDR32BP102BFUSAC
Deskarga: CDR32BP102BFUSAC.pdf
CDR32BP102BFUS7185
CDR32BP102BFUS7185
fabrikatzaileak: KEMET