CDR31BX472BKUR
KEMETKEMET
CDR31BX472BKUR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDR31BX472BKUR
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4700PF 100V 10% BX 0805
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25000 pcs
  • Mezua
CDR31BX472BKURren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDR31BX472BKUR fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 4700PF 100V 10% BX 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 267773 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea BX
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series Military, MIL-PRF-55681, CDR31
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak C0805N472K1XRL
CDR31BX472BKUR-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate R (0.01%) Deskribapen zehatza 4700pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 4700pF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CDR31BX472BKUP
CDR31BX472BKUP
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 4700PF 100V 10% BX 0805
Stockean: 283331 pcs
Deskarga:
RFQ
CDR31BX472BKURAJ
CDR31BX472BKURAJ
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: CAP CER 4700PF 100V BX 0805