CDR31BX102BKUP
KEMETKEMET
CDR31BX102BKUP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDR31BX102BKUP
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 100V BX 0805
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25000 pcs
  • Mezua
CDR31BX102BKUPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDR31BX102BKUP fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1000PF 100V BX 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 259133 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea BX
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series Military, MIL-PRF-55681, CDR31
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak C0805N102K1XPL
CDR31BX102BKUP-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate P (0.1%) Deskribapen zehatza 1000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 1000pF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CDR31BX102BKUMAP
CDR31BX102BKUMAP
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: CAP CER 1000PF 100V BX 0805
Stockean: 2891 pcs
Deskarga: CDR31BX102BKUMAP.pdf
RFQ
CDR31BX102BKUMAB
CDR31BX102BKUMAB
Stockean: 2801 pcs
Deskarga: CDR31BX102BKUMAB.pdf
RFQ
CDR31BX102BKUPAB
CDR31BX102BKUPAB
Deskarga: CDR31BX102BKUPAB.pdf
CDR31BX102BKUPAJ
CDR31BX102BKUPAJ
Deskarga: CDR31BX102BKUPAJ.pdf
CDR31BX102BKUPAC
CDR31BX102BKUPAC
Deskarga: CDR31BX102BKUPAC.pdf
CDR31BX102BKUP7956
CDR31BX102BKUP7956
fabrikatzaileak: KEMET
Deskarga:
CDR31BX102BKUR
CDR31BX102BKUR
fabrikatzaileak: KEMET
Deskarga:
CDR31BX102BKUPAP
CDR31BX102BKUPAP