CDR31BP101BJSS
KEMETKEMET
CDR31BP101BJSS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDR31BP101BJSS
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 100PF 100V BP 0805
Fitxak: CDR31BP101BJSS.pdf
RoHs egoera Eska ezazu inbentarioaren egiaztapena / RoHS ez betetzea
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25000 pcs
  • Mezua
CDR31BP101BJSSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDR31BP101BJSS fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 100PF 100V BP 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Eska ezazu inbentarioaren egiaztapena / RoHS ez betetzea
Kopurua eskuragarri 199332 pcs Datuen fitxa CDR31BP101BJSS.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea BP
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series Military, MIL-PRF-55681, CDR31
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Ezaugarriak - Failure Rate S (0.001%)
Deskribapen zehatza 100pF ±5% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 100pF