CDR03BP471BJUS
KEMETKEMET
CDR03BP471BJUS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDR03BP471BJUS
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 470PF 100V BP 1808
Fitxak: CDR03BP471BJUS.pdf
RoHs egoera Eska ezazu inbentarioaren egiaztapena / RoHS ez betetzea
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
7500 pcs
  • Mezua
CDR03BP471BJUSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDR03BP471BJUS fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 470PF 100V BP 1808 Lead Free Status / RoHS egoera Eska ezazu inbentarioaren egiaztapena / RoHS ez betetzea
Kopurua eskuragarri 95502 pcs Datuen fitxa CDR03BP471BJUS.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.080" (2.03mm) Tenperatura koefizientea BP
Tamaina / dimentsioa 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Series Military, MIL-PRF-55681, CDR03
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1808 (4520 Metric) Beste izenak C1808P471J1GSL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate S (0.001%) Deskribapen zehatza 470pF ±5% 100V Ceramic Capacitor BP 1808 (4520 Metric)
kapazitantzia 470pF eskaerak General Purpose