CDR02BX103BKWS
KEMETKEMET
CDR02BX103BKWS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDR02BX103BKWS
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 100V BX 1805
Fitxak: CDR02BX103BKWS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
CDR02BX103BKWSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDR02BX103BKWS fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 10000PF 100V BX 1805 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 200491 pcs Datuen fitxa CDR02BX103BKWS.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.055" (1.40mm) Tenperatura koefizientea BX
Tamaina / dimentsioa 0.180" L x 0.050" W (4.57mm x 1.27mm) Series Military, MIL-PRF-55681, CDR02
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1805 (4512 Metric) Beste izenak 1001-2133-2
1001-2133-2-MIL
CDR02BX103BKWS7185
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate S (0.001%) Deskribapen zehatza 10000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 1805 (4512 Metric)
kapazitantzia 10000pF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CDR02BX103BKWSAB
CDR02BX103BKWSAB
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: CAP CER 10000PF 100V BX 1805
Stockean: 6814 pcs
Deskarga: CDR02BX103BKWSAB.pdf
RFQ
CDR02BX103BKWRAR
CDR02BX103BKWRAR
Stockean: 6279 pcs
Deskarga: CDR02BX103BKWRAR.pdf
RFQ
CDR02BX103BKWSAT
CDR02BX103BKWSAT
Deskarga: CDR02BX103BKWSAT.pdf
CDR02BX103BKWPAR
CDR02BX103BKWPAR
Deskarga: CDR02BX103BKWPAR.pdf
CDR02BX103BKYMAJ
CDR02BX103BKYMAJ
Deskarga: CDR02BX103BKYMAJ.pdf
CDR02BX103BKWSAJ
CDR02BX103BKWSAJ