CDR01BX472AKWM
KEMETKEMET
CDR01BX472AKWM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDR01BX472AKWM
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4700PF 50V BX 0805
Fitxak: CDR01BX472AKWM.pdf
RoHs egoera Eska ezazu inbentarioaren egiaztapena / RoHS ez betetzea
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
7500 pcs
  • Mezua
CDR01BX472AKWMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDR01BX472AKWM fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 4700PF 50V BX 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Eska ezazu inbentarioaren egiaztapena / RoHS ez betetzea
Kopurua eskuragarri 191882 pcs Datuen fitxa CDR01BX472AKWM.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.055" (1.40mm) Tenperatura koefizientea BX
Tamaina / dimentsioa 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Series Military, MIL-PRF-55681, CDR01
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak C0805P472K5XML
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate M (1%) Deskribapen zehatza 4700pF ±10% 50V Ceramic Capacitor BX 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 4700pF eskaerak General Purpose