CDR01BP330BJUS7185
KEMETKEMET
CDR01BP330BJUS7185 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDR01BP330BJUS7185
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 33PF 100V BP 0805
Fitxak: CDR01BP330BJUS7185.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
CDR01BP330BJUS7185ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDR01BP330BJUS7185 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 33PF 100V BP 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 90916 pcs Datuen fitxa CDR01BP330BJUS7185.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.055" (1.40mm) Tenperatura koefizientea BP
Tamaina / dimentsioa 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Series Military, MIL-PRF-55681, CDR01
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 1001-2411-2
1001-2411-2-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate S (0.001%) Deskribapen zehatza 33pF ±5% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 33pF eskaerak General Purpose