CBR08C330F1GAC
KEMETKEMET
CBR08C330F1GAC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CBR08C330F1GAC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 33PF 100V NP0 0805
Fitxak: CBR08C330F1GAC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
CBR08C330F1GACren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CBR08C330F1GAC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 33PF 100V NP0 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 279753 pcs Datuen fitxa CBR08C330F1GAC.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series CBR
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Q, Low Loss Failure Rate -
Deskribapen zehatza 33pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 33pF