CBR08C240F5GAC
KEMETKEMET
CBR08C240F5GAC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CBR08C240F5GAC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 24PF 50V NP0 0805
Fitxak: CBR08C240F5GAC.pdf
  • Mezua
CBR08C240F5GACren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CBR08C240F5GAC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 24PF 50V NP0 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 351859 pcs Datuen fitxa CBR08C240F5GAC.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series CBR
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 24pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 24pF