CBR06C360G5GAC
KEMETKEMET
CBR06C360G5GAC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CBR06C360G5GAC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 36PF 50V NP0 0603
Fitxak: CBR06C360G5GAC.pdf
  • Mezua
CBR06C360G5GACren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CBR06C360G5GAC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 36PF 50V NP0 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1191688 pcs Datuen fitxa CBR06C360G5GAC.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.034" (0.87mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series CBR
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 36pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 36pF