CBR06C150FAGAC
KEMETKEMET
CBR06C150FAGAC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CBR06C150FAGAC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 15PF 250V C0G/NP0 0603
Fitxak: CBR06C150FAGAC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
CBR06C150FAGACren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CBR06C150FAGAC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 15PF 250V C0G/NP0 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 558345 pcs Datuen fitxa CBR06C150FAGAC.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.034" (0.87mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series CBR
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 339-8622-2
339-8622-2-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Q, Low Loss
Failure Rate - Deskribapen zehatza 15pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 15pF eskaerak RF, Microwave, High Frequency