CBR06C130F1GAC
KEMETKEMET
CBR06C130F1GAC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CBR06C130F1GAC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 13PF 100V NP0 0603
Fitxak: CBR06C130F1GAC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
CBR06C130F1GACren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CBR06C130F1GAC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 13PF 100V NP0 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 356409 pcs Datuen fitxa CBR06C130F1GAC.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.034" (0.87mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series CBR
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Q, Low Loss Failure Rate -
Deskribapen zehatza 13pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 13pF