CBR06C100F5GAC
KEMETKEMET
CBR06C100F5GAC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CBR06C100F5GAC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER RF 10PF 50V 1% C0G 0603
Fitxak: CBR06C100F5GAC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
CBR06C100F5GACren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CBR06C100F5GAC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER RF 10PF 50V 1% C0G 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 176060 pcs Datuen fitxa CBR06C100F5GAC.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.034" (0.87mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series HiQ-CBR
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 399-16138-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 10pF eskaerak RF, Microwave, High Frequency