CBR05C620FAGAC
KEMETKEMET
CBR05C620FAGAC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CBR05C620FAGAC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER RF 62PF 250V 1% COG 0505
Fitxak: CBR05C620FAGAC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
CBR05C620FAGACren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CBR05C620FAGAC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER RF 62PF 250V 1% COG 0505 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18326 pcs Datuen fitxa CBR05C620FAGAC.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Series CBR
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0505 (1313 Metric) Beste izenak 399-16057-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Q, Low Loss
Failure Rate - Deskribapen zehatza 62pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric)
kapazitantzia 62pF eskaerak RF, Microwave, High Frequency