CBR04C390F5GAC
KEMETKEMET
CBR04C390F5GAC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CBR04C390F5GAC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER RF 39PF 50V 1% C0G 0402
Fitxak: CBR04C390F5GAC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
CBR04C390F5GACren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CBR04C390F5GAC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER RF 39PF 50V 1% C0G 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 183728 pcs Datuen fitxa CBR04C390F5GAC.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.022" (0.55mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series HiQ-CBR
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak 399-16083-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Failure Rate - Deskribapen zehatza 39pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
kapazitantzia 39pF eskaerak RF, Microwave, High Frequency