CBR02C150G8GAC
KEMETKEMET
CBR02C150G8GAC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CBR02C150G8GAC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 15PF 10V NP0 0201
Fitxak: CBR02C150G8GAC.pdf
  • Mezua
CBR02C150G8GACren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CBR02C150G8GAC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 15PF 10V NP0 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1447620 pcs Datuen fitxa CBR02C150G8GAC.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series CBR
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 15pF ±2% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) kapazitantzia 15pF