CA064C471K4RACTU
KEMETKEMET
CA064C471K4RACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA064C471K4RACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ARRAY 470PF 16V X7R 0612
Fitxak: CA064C471K4RACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
CA064C471K4RACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA064C471K4RACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ARRAY 470PF 16V X7R 0612 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 809238 pcs Datuen fitxa CA064C471K4RACTU.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±10%
Tenperatura koefizientea X7R Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)